ייעוץ שיווקי לאינטרנט מותאם אישית

רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למהלכי הפרסום והשיווק ברשת האינטרנט? סאייט נט קידום ובניית אתרים, מאפשרים גם לכם ליהנות משירותי ייעוץ בדרך לשיווק ממוקד מטרה ברשת.

רשת האינטרנט מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פלטפורמות מתקדמות המיועדות לצרכי קידום, פרסום ושיווק של אתרים, מוצרים ושירותים, כאשר כל אחת מהפלטפורמות מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות שונים כגון: פילוח מדויק של קהלי המטרה אליהם אתם מכוונים, תכנון מקסימאלי של תקציב הפרסום ועוד.

יחד עם זאת, הפרסום והשיווק ברשת מחייב אתכם להבנה מעמיקה בתחום מאפייני הגלישה של קהלי היעד הרלוונטיים לכם וידע מעמיק בכל הנוגע לשימוש נכון ויעיל בדו”חות סטטיסטיים המונפקים לכם על ידי פלטפורמות הפרסום והשיווק השונות במרחבי הרשת.

סאייט נט קידום ובניית אתרים, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים לצרכי קידום, פרסום ושיווק נכון וממוקד מטרה ותוצאות במרחבי הרשת. שירותי הייעוץ המקצועיים שלנו מבוססים על ניסיון רב של שנים- 20 שנות פעילות ענפה בשיווק דיגיטאלי, ידע נרחב בתחום הרגלי הגלישה והבנה מעמיקה בכל הנוגע לשימוש ממוקד במערכות הפרסום והשיווק השונות במרחבי הרשת.

הייעוץ השיווקי לאינטרנט המוצע על ידינו מותאם לכל פלטפורמת קידום, פרסום ושיווק אפשרית במרחבי הרשת, לרבות:

  • קידום אתרים באמצעות מנועי החיפוש (קידום ממומן בשיטת ה-PPC וקידום אורגני SEO)
  • קידום עסקים וחברות באמצעות הרשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יו-טיוב ועוד)
  • שיווק ממוקד באמצעות מערכות הפצה ב-דואר האלקטרוני
  • יחסי ציבור באמצעות מערכות תוכן שיווקי
  • הרצת קמפיינים פרסומיים באמצעות רכישת שטחי פרסום שונים במרחבי הרשת

ופלטפורמות נוספות המותאמות עבורכם בהתאם למטרות הפעילות, קהלי היעד הרלוונטיים עבורכם, מסגרת התקציב העומדת לרשותכם וכדומה.

לפרטים נוספים לחצו כאן או חייגו עכשיו: 072-2770933