קידום ממומן בפייסבוק לעסקים בשיטות מתקדמות

רוצים להפוך את הפייסבוק לכלי שיווק עוצמתי? אצלנו בסאייט נט קידום ובניית אתרים, ממתינה גם לכם מחלקת SOCIAL MEDIA המתמחה בניהול מהלכי קידום ממומן בפייסבוק.

בדומה לכל אפיק מדיה אחר ברשת האינטרנט, גם הפרסום בפייסבוק מצריך ידע, ניסיון והבנה מעמיקה בכל הנוגע להרגלי הגלישה של 4.5 מיליון הישראליים העושים שימוש בפייסבוק ברמה היומיומית, ובשביל זה אנחנו כאן! צוות סאייט נט קידום ובניית אתרים, תוכלו למצוא מחלקת SOCIAL MEDIA  שבין יתר התמחויותיה בתחום הרשתות החברתיות, תוכלו למצוא שירות ייעודי למטרות קידום ממומן בפייסבוק.

קידום ממומן בפייסבוק, כל השירותים במקום אחד!

השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו למטרות קידום ממומן בפייסבוק, מאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות בדרך לשימוש בעמוד הפסייבוק העסקי שלכם כאמצעי שיווק יעיל ועוצמתי. שירותים אלו כוללים:

  • אפיון הפעילות ברשתות החברתיות בהתאם לסוג ואופי המוצר/שירות המיועד לקידום בפייסבוק
  • עיצוב עמודי פייסבוק עסקיים
  • ניהול שוטף של העמוד בפייסבוק באמצעות העלאת פוסטים רגילים לצד פוסטים ממומנים המיועדים לצרכי הגדלת תפוצתם
  • עיצוב מודעות פרסום ממומנות בפייסבוק בהתאם למאפייני הפעילות הנחוצה לכם

שירותים אלו יאפשרו גם לכם לבסס את מעמדו של העמוד העסקי שלכם ברשת החברתית המובילה ביותר בעולם, כאשר ניהול העמוד ברמה השוטפת משלב בתוכו שירותי עיצוב דיגיטלי ושירותי תוכן וקופירייטינג ליצירת פוסטים מעוררי עניין בקרב קהלי היעד הרלוונטיים לכם ביותר.

בנוסף, שירותיה של מחלקת ה-SOCIAL MEDIA הפועלת בחברתנו, כוללים גם שירותי תכנון תקציב למטרות הפעילות השיווקית-פרסומית בפייסבוק. תקציב זה נבנה עבורכם בהתאם למטרות הפעילות, היקף החשיפה הרצויה לכם, משך הפעילות ופרמטרים נוספים המבטיחים לכם תכנון תקציב מיטבי למטרות קידום ממומן בפייסבוק.

לפרטים נוספים לחצו כאן או חייגו עכשיו: 072-2770933